VIDEÁ

Tu nájdete inšpirácie a návody vo forme videa ako lepšie maľovať. Postupne tu budeme pridávať jednotlivé videá zamerané na rôzne oblasti maľovania napríklad, steny a stropy v domácnosti, drevo v exteriéri a nevyhneme sa ani špecialitám napríklad ako použiť spreje, ktoré vytvoria pogumovaný povrch pre lepšiu odolnosť.

Renovácia drevenej stoličky

Dodajte vašim stoličkám nový šmrnc. Postačí vám len stará záclona a sprej Maston.

Mesiac žiariaci v tme

Premeňte steny v detskej izbičke na oblohu plnú hviezd a so žiariacim mesiacom. Stačí vám k tomu strieborná farba Taika Paint a špeciálny svietiaci lak Taika Glow.

Renovácia okien

Každé eurookno je nutné po určitej dobe renovovať. Pravidelná starostlivosť im zabezpečí dokonalý vzhľad i funkčnosť.

Práca s predlžovacou tyčou

Teleskopická predlžovacia tyč ANZA sa dá predĺžiť až do 4 metrov. Zafixovať sa pritom dá v rôznych polohách a použiteľná je aj s valčekmi a štetcami. Maľovanie vyvýšených plôch tak nie je žiadny problém.

Umývateľná farba na steny

Vodou umývateľná stena vďaka farbe značky Tikkurila odoláva čokoláde, blatu aj pastelkám. Z povrchu veľmi jednoducho odstránite škvrny vlhkou handričkou.

Namaľujte si nástenku na stenu

Máte množstvo maličkostí, ktoré chcete mať neustále na očiach? Magnetická nástenka vám pripomenie nielen úlohy, ale poslúži aj ako zaujímavá dekorácia izby či kancelárie.

Terasové náradie

Terasu naolejujete tak jednoducho, ako by ste len umývali podlahu mopom. Že nemožné? S terasovým náradím Anza je všetko možné.

Oblečte auto do gumy

Vykročte z davu a postriekajte si auto tekutou gumou! Maston RUBBERcomp ho ochráni a navyše, vzhľad vášho auta neberie nový rozmer.